Înscrieri în vederea selecției grupului țintă de elevi care vor lua parte la mobilitatea nr.4  din cadrul proiectului de parteneriat strategic în domeniul școlar ca parte a  programului Erasmus +, Traditions without frontiers-Journey around Regional Cultures

        Liceul Tehnologic Nr.1 Balș, demarează înscrierile în vederea selecției grupului țintă de elevi care vor lua parte la mobilitatea nr.4  din cadrul proiectului de parteneriat strategic în domeniul școlar ca parte a  programului Erasmus +, Traditions without frontiers-Journey around Regional Cultures.
           Mobilitatea se va desfășura în perioada 18.03.2019 – 22.03.2019 în Vilnius, Lituania.
           Proiectul se adresează elevilor de clasa a XI a și a XII a.
          Elevii care doresc să aplice pentru selecție vor depune la secretariatul școlii un dosar care să cuprindă documentele de mai jos.

De asemenea, ai putea dori...